Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Administratívna budova na podnikanie Ludanice

Komerčné objekty
cena: dohodou
ID: LGbudlud Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Ludanice
Ulica:
ticha
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
8
Podlahová plocha:
352 m2
ID inzerátu:
LGbudlud

Ponúkame Vám na predaj administratívna budova Ludanice, ticha. Plocha: úžitková 352m2, zastavaná 176m2, pozemku 372m2.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: kvádrová. Ostatné vybavenie: internet. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. V blízkosti pozemku sa nachádza plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza čistička odpadových vôd. Cena 0 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...