Real estate
( nájdených 
437
 realít z celkom 437 )

Polyfunkčný objekt - kancelárie a byty Nové Zámky

Komerčné objekty
cena: 787.000,- €
ID: PK012 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Nové Zámky
Obec:
Nové Zámky
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
0 m2
ID inzerátu:
PK012

Ponúkame Vám na predaj Polyfunkčnú budovu v centre Nových Zámkov. Dvoj podlažná Budova je z časti obklopená parkom a z druhej strany budovy je dvor, z ktorého je vchod do budovy s bytovými jednotkami. Na pozemku s rozlohou 1569m2 sa nachádza objekt, ktorý pozostáva z dvoch budov. Prvá je dvojpodlažná budova s 9 bytovými jednotkami v stálom prenajme. Druhá budova je vhodná na komerčne využitie ako napríklad organizovanie koncertov a iných spoločenských akcií. Dominantou hlavnej budovy je veľká spoločenská sála, ďalej zasadačka, terasa, klenbová pivnica a viacej komerčne využiteľných priestorov. Celý objekt má veľký potenciál no vyžaduje si rozsiahlu rekonštrukciu.


Maklér:

makler
Petr Kukla
0905860594
kukla-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...