Real estate
( nájdených 
434
 realít z celkom 434 )

Na predaj pohostinstvo - bufet v Partizánskom

Komerčné objekty
cena: 64.900,- €
ID: TB941 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
50 m2
ID inzerátu:
TB941

Ponúkame Vám na predaj pohostinstvo - bufet v Partizánskom na sídlisku Šípok. V roku 2013 prešiel objekt rozsiahlou rekonštrukciou a prestavbou. Zostali len oporné stĺpy, ostatné bolo prestavané nanovo, nová medená elektroinštalácia, vodoinštalácia aj odpady. Steny zvonku drevotrieska, zvnútra sadrokartón, medzi tým 15 cm polystyren. Okná aj dvere plastové, strešná krytina asfaltový šindel. Kúrenie elektrické - klimatizáciou, voda napojená z mestského vovovodu, odpad napojený do verejnej kanalizácie. Ohrev vody riešený elektrický bojlerom. Dispozícia: vnútorný priestor s  20 miestami na sedenie, 1x pánske WC, 1x dámske WC, 1x WC pre personál, obslužný pult a sklad. Vonku spevnená terasa cca 4 x 4 m na sedenie tiež pre cca 20 ľudí. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...