Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Prenájom kancelárskych a obchodných priestorov na Bajkalskej ulici.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 11,- €/mesiac
ID: DS-KPBA-29 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Bajkalská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
300 m2
ID inzerátu:
DS-KPBA-29

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske a obchodné priestory nachádzajúce sa v dvojpodlažnej administratívnej budove v  Bratislave-Ružinove. Na poschodí kancelárie od 13 m2 do 30 m2. Na prízemí obchodný priestor o výmere 254 m2 s veľkým výkladom a vysokým stropom. Možnosť prenájmu zasadacej miestnosti 80 m2 pre cca 50 osôb. Priestory prešli v roku 2021 kompletnou rekonštrukciou. Možnosť parkovania pred budovou, alebo v garáži. Cena prenájmu kancelárskych priestorov od 11€/m2/mes. + 3€/m2/mes. energie + DPH. Cena prenájmu obchodných priestorov 13€/m2/mes. + 3€/m2/mes. energie + DPH. Cena za parkovacie miesto 66,66€/mes. + DPH.Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...