Real estate
( nájdených 
454
 realít z celkom 454 )

Záhrada Horné Krškany, Nitra

Pozemky
cena: 15.000,- €
ID: Krškany záhrada Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Nitra
Obec:
Nitra
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
400 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
Krškany záhrada

Na predaj záhrada nachádzajúca sa v záhradkárskej lokalite - kat. úz. Horné Krškany, Nitra. Výmera záhrady je 360 m2 + podiely na prístupových cestách, šírka pozemku 14 m. Na pozemku sa nachádza drevený záhradný domček, ovocné stromy, bobuľové kríky , vinič. Voda - spoločná studňa, elekt. nie je. Záhradka využiteľná na relax, pestovanie, sadenie, rekreáciu. Vhodné ako budúca investícia - podľa UPI - možnosť rozšírenia priemyselnej zóny. Lokalita je dobre prístupná osobným automobilom, aj MHD. Cena 15 000 €.


Maklér:

makler
Zuzana Lauková
0915427746
zuzana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...