Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Prenájom kancelárií 36 m2 a 40 m2 v širšom centre Trnavy

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 8,- €/m2/mesiac
ID: DS-KPSL-22 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Sladovnícka
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
76 m2
ID inzerátu:
DS-KPSL-22

Ponúkame Vám na prenájom klimatizované kancelárie na Sladovníckej ulici. Kancelárie sa nachádzajú na 1.p. administratívnej budovy a sú navzájom prepojené dverami. V priestore sa nachádza aj umývadlo. Možno ich využiť  aj ako kaderníctvo, kozmetický salón, pedikúra, manikúra atď. Parkovanie pred budovou v cene nájmu. prístup 24/7.Cena 7,80 €/m2/mesiac + energie + DPH. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...