Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

Predaj - obchod s možnosťou bývania Krušovce

Komerčné objekty
cena: 125.000,- €
ID: dzObchodKrušovce Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Krušovce
Ulica:
Štefánikova
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
5
Podlahová plocha:
180 m2
ID inzerátu:
dzObchodKrušovce

Ponúkam na predaj - dom, byt, obchod -  polyfunkčný objekt v obci Krušovce, Štefánikova. Ide o jestuvúcu predajňu potravín s možnosťou využitia priestranného bytu v podkroví budovy. Stavba sa nachádza na malom oplotenom pozemku o výmere 202m2 a v roku 2005-2006 prebehla rekonštrukcia kedy sa vybudovalo celé podkrovie - zateplenie fasády, zateplená strecha, plechová strešná krytina, okná vyklápacie a plastové v podkroví, drevené na prízemí, vykurovanie - prízemie gamaty, poschodie - plyn. kotol a riadiátory, klimatizácia. Nehnuteľnosť sa predáva zariadená. Dispozícia:  na prízemí sa nachádza predajňa prístupná z obecnej komunikácie, ďalej WC s umývadlom, 3x sklad a kancelársky kút. Zo dvora je vstup do bytu - zádverie, schodište, priestranný otvorený obývací priestor s kuchynským a jedálenským kútom a výstupom na balkón, spálňa so šatníkom a priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Plocha: úžitková 180m2, zastavaná 106m2, pozemku 202m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza čistička odpadových vôd. Cena 125 000 €


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...