Real estate
( nájdených 
458
 realít z celkom 458 )

Budova na obchod Krnča

Komerčné objekty
cena: 18.500,- €
ID: LGbudkrnča Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Krnča
Ulica:
hlavna
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
37 m2
ID inzerátu:
LGbudkrnča

Ponúkame Vám na predaj objekt pre obchod Krnča na  hlavnom ťahu obce .Budova sa dá prerobiť aj na byvanie napríklad na malý 1 izbový byt ,jeho plocha je 37 m2 . Pozemok pod budovou je o výmere 37 m2 . Bola čiastočne zrekonštruovaná - nové podlaha dlažba , nová kúpeľňa ako i rozvody v nej . Konštrukcia objektu: tehlová. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka. Cena 18 500 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...