Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

Prenájom kancelárskych a skladových priestorov pri Zlatých pieskoch.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 12,- €/m2/mesiac
ID: DS-RUKP-86 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Krajná
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
15 m2
ID inzerátu:
DS-RUKP-86

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie od výmery 15 až 75 m2 v administratívnej budove na ulici Krajná v  Bratislave-Ružinove. Voľné kancelárie sa nachádzajú na 1. a 2. podlaží budovy, sú klimatizované so štruktúrovanou kabelážou. Kuchynka a WC sú v spoločných priestoroch. Ďalej ponúkame skladový priestor 154 m2 nachádzajúci sa v prízemí budovy dostupný cez nákladnú rampu. Možnosť parkovania v areály. Budova je situovaná pri Zlatých pieskoch, v blízkosti je Shoping Palace, AVION a OC STYLA s dobrou dostupnosťou na diaľnicu D1 a ulice Galvaniho, Rožňavská, Vajnorská. Cena 11,94 €/m2/mesiac + 3€/m2/mes. energie, cena za parkovacie miesto 50€/mes. Cena za sklad 7,33€/m2/mes. + energie. Všetky ceny sú bez DPH. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: ZK796K Prenájom

Prenájom kancelária 12,5m2 - Drieňová ulica, Ružinov

Prenájom kancelária 12,5m2 - Drieňová ulica, Ružinov

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie, Bratislava - Ružinov, Drieňová ulica. Plocha: úžitková 12,5m2. Stav objektu: po rekonštrukcii. Parkovanie v areáli budovy 70 Eur/mes + DPH. V bezprostrednej blízkosti budov banka, niekoľko reštaurácií, pošta a obchody. Kuchynka, sociálne zariadenia na chodbe. Parkovanie možné aj v okolí budovy. Priestory sú klimatizované, vybavené kamerovým systémom, strážené, s prístupom 24/7, recepcia. v budove reštaurácia s obedovým menu. 3 výťahy (1 nákladný). Cena od 11,20€/m2/mesiac + 5,80 €/m2/mesiac + DPH. Províziu neplatíte!

11,20,- €/m2/mesiac
1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...