Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Pozemok na výstavbu chaty 3 - Stará Lehota 20, Bezovec

Pozemky
cena: 56.000,- €
ID: dzPozemokLehota3 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Nové Mesto nad Váhom
Obec:
Stará Lehota
Ulica:
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
656 m2
Vodovod:
na pozemku
Umiestnenie Elektriny:
pri pozemku
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
dzPozemokLehota3

Ponúkame Vám na predaj pozemok - rekreačný pozemok, Stará Lehota 20. Nachádza sa v blízkosti lyžiarskych vlekov v lokalite Bezovec - Klenkov Vrch (Piešťany/Nové Mesto nad  Váhom), v tesnej blízkosti markizáckej obce "HORNÁ DOLNÁ". Chatová oblasť, lyžiarske vleky cca 200 m. Plocha: pozemku 656m2 (vrátane podielu na prístupovej ceste 612+44m2). Šírka 14m, dľžka cca 44m. Cena zahŕňa samotny pozemok s podielom na prístupovej ceste, prípojky vody, elektriny, výrub drevín na základe rozhodnutia úradu živ. prostredia, nový geometrický plán, geodetické vytýčenie pozemku a budúcej stavby, projektová dokumenácia a územné a stavebné rozhodnutie. Cena 56.000,-Eur

Možnosť výstavby do štádia hrubá stavba: horeuvedené plus základová doska, obvodové múry, strecha (krov a krytina plech), osadenie okien trojsklo, osadenie žumpy. Cena 118.000,-Eur.

Možnosť výstavby do štácia holodom: horeuvedené plus rozvody vody, elektriny, podlahové kúrenie, príprava na krb, komín, podlahy betón, stierky vnútorné, podhlady sadrokarton, vonkajšia fasáda, požadovaná výsadba na základe rozhodnutia úradu živ. prostredia. Cena 158.000,-Eur.

Prístupová cesta - spevnená.  Mierne svahovitý pozemok. Možnosť agroturistiky - jazdectvo....


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...