Real estate
( nájdených 
457
 realít z celkom 457 )

3 izbový byt Topoľčany / Kompletná rekoštrukcia

Byty
cena: 119.900,- €
ID: LG3itrib32 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Tríbečská
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
65 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
LG3itrib32

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený 3 izbový byt bez balkóna po kompletej rekonštrukcii  v meste Topoľčanyna ulici Tríbečská. Jedá sa o byt po kompletnej rekonštrukcii na prízemí bytového domu . Má rozlohu  65m2. Podlaha sú kombinácia  plávajúca podlaha a  dlažba. Steny majú  stierky. Okná sú  plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: vstavané skrine, televízor, internet. Cena 119 900 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...