Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Pozemok Malé Ripňany - na výstavbu rodinného domu

Pozemky
cena: 45.000,- €
ID: dzPozemokMRipnany Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Malé Ripňany
Ulica:
tichá
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1071 m2
Vodovod:
na pozemku
Umiestnenie Elektriny:
pri pozemku
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
dzPozemokMRipnany

Ponúkame Vám na pozemok - vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Malé Ripňany, okr. Topoľčany, tichá ulica. Plocha: pozemku 1071m2. Rozmery 19-22 x 54-56m. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovodná prípojka (šachta, hodiny). V blízkosti pozemku sa nachádza elektrická prípojka - súhlasné stanovisko.Výhody: slnečný, tiché prostredie. Cena 45 000 €


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...