Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Obchodný priestor Central pasáž, Laurinská, Staré Mesto

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1.000,- €/mesiac
ID: LC44674407371cen Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Laurinská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
48 m2
ID inzerátu:
LC44674407371cen

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory v Central pasáži na Laurinskej ulici, Bratislava-Staré Mesto, pešia zóna. Vstup do pasáže z Laurinskej a Nám. SNP.  V pasáži ďalšie prevádzky - predajne, služby, reštaurácie, hotel. Plocha: úžitková 48m2. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Cena 1 000 €/mesiac + energie + DPH. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...