Real estate
( nájdených 
467
 realít z celkom 467 )

Prenájom obchodný priestor - Obchodná ulica, Staré mesto

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 430,- €/mesiac
ID: ZK1062NP Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Obchodná
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
18 m2
ID inzerátu:
ZK1062NP

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory Bratislava - Staré Mesto, Obchodná ulica. Plocha: úžitková 18m2. Obchodná plocha v obchodnej pasáži je umiestnená vo vzdialenosti 15 m od uličnej čiary Obchodnej ulice. V obchodnej pasáži, v ktorej sa nachádza ponúkaná plocha, je otvorených viac rôznych menších obchodov. Obchodná pasáž je umiestnená vo frekventovanej časti pešej zóny Obchodnej ulice. Oproti vstupu do pasáže z Obchodnej ulice je zástavka električiek č. 2, 5, 6, 8. V susednej budove sa nachádza reštaurácia McDonald´s. Obchodná pasáž je priechodná z Obchodnej ul. na Hollého ul. smerom k Tescu na Kamennom námestí. Výhody: obchody. Cena 430 €/mesiac vrátane energií s DPH. V cene sú zahrnuté aj náklady na vykurovanie priestoru v zimnom období.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...