Real estate
( nájdených 
467
 realít z celkom 467 )

Kancelária 25m2 Drieňová 34, Ružinov

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 10,- €/m2/mesiac
ID: ZK799K Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Drieňová
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
25 m2
ID inzerátu:
ZK799K

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie, Bratislava - Ružinov, Drieňová ulica. Plocha: úžitková 25m2. Stav objektu: po rekonštrukcii. V bezprostrednej blízkosti budovy dve banky, niekoľko reštaurácií, pošta a obchody. Kuchynka, sociálne zariadenia na chodbe. Parkovanie možné v okolí budovy, možný prenájom parkovacieho státia pred budovou. Klimatizované, kamerový systémo, je strážený, s prístupom 24/7, recepcia. v budove reštaurácia s obedovým menu. 3 výťahy (1 nákladný). Cena od 10,15€/m2/mesiac + 5,80 €/m2/mesiac + DPH. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...