Real estate
( nájdených 
467
 realít z celkom 467 )

Kancelárske priestory 17m2, Koceľova ul.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: TS1 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Koceľova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
17 m2
ID inzerátu:
TS1

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory, Bratislava-Ružinov, Koceľova. Plocha: úžitková 17m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 4. Podlaha: koberec. Okná: plastové, otvárateľné. Toalety a kuchynka na chodbe. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia(2016). Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: telefón, internet(v cene), klimatizácia. Zabezpečenie alarmom, kamerovým systémom. Štrukturovaná kabeláž. Parkovanie: areál objektu. Stravovanie a služby MHD v blízkom okolí. Cena 8,50 €/m2/mesiac + služby a energie 5 €/m2/mesiac. Voľné okamžite. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...