Real estate
( nájdených 
591
 realít z celkom 591 )

Kancelárske priestory na Sabinovskej ulici (Ružinov), 125,2 m2

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 6,- €/m2/mesiac
ID: MS31 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Sabinovská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
125 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
MS31

Ponúkame Vám na prenájom  kancelársky celok na zníženom prízemí v 3 podlažnej administratívnej budove na Sabinovskej ulici (Bratislava-Ružinov). Lokalita s výborným prístupom k službám, stravovaniu, dobre prístupná osobnou aj mestskou hromadnou dopravou.

Plocha k prenájmu: 125,20 m2. Priestor sa skladá zo 4 kancelárií, 3 kancelárie, každá po 17 m2, 4-tá cca 20 m2, chodba, kuchynka, WC muži, ženy. Ďalej ponúkame kancelársky celok na 2.p. dostupný výťahom o celkovej výmere 46,7 m2. Skladá sa z 2 kanceláríí a socialneho zázemia.  Vybavenie: koberece, plávajúce podlahy. plastové okná, otvárateľné,vertikálne žalúzie. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Ostatné vybavenie: telefón, internet (prístup na internet prostredníctvom viacerých providerov), klimatizácia, štruktúrovaná kabeláž.

Zabezpečenie: recepcia, strážna stužba, vstup do budovy 24/7.

Pohodlné parkovanie pri budove na uzavretom parkovisku (poplatok 50eur/miesto) alebo v okolí.

Výhody: tiché prostredie, stravovanie v okolí, obchody.

Cena: 6eur/m2/mes+Dph , energie a služby 3,3 eur/m2/mes+Dph

Cena kancelárskeho celku na 2.p. 8,50€/m2/mes.+DPH, energie a služby 2,50€/m2/mes.+DPH

Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...