Real estate
( nájdených 
460
 realít z celkom 460 )

Lacné kancelárie, aj malé výmery, 15 a 30m2, Galvaniho, Bratislava-Ružinov, parkovanie

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 6,- €/m2/mesiac
ID: MS53 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Galvaniho
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
30 m2
ID inzerátu:
MS53

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Galvaniho ulici (Bratislava, Ružinov) v novozrekonštruovanej administratívnej budove, ktorá sa nachádza v blízkosti diaľnice a letiska. K dispozícii kancelárie o výmere 15m2 a 30m2, ktoré možno prenajať samostatne po kanceláriách, alebo ako dvoj či trojkancelárie. V kanceláriách sú položené parkety. Priestory sa prenajímajú ako holopriestor. Nachádzajú sa na 1. poschodí z 3. Podlaha: parkety. Okná: plastové. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia.Do budovy je dovedený optický kábel firmy www.rainside.skMožnosť parkovania na vyhradených parkovacích miestach priamo pred budovou. Cena: nájom 5,50 €/m2/mesiac + energie a služby 2,80m2/mes. + DPH. Províziu pre RK nájomca neplatí.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...