Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

Zariadené kancelárske priestory, Bratislava,Ružinov, Studená ul., parkovanie

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 10,- €/m2/mesiac
ID: MS58 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Studená
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
25 m2
ID inzerátu:
MS58

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Studenej ulici (Bratislava, Ružinov) v novozrekonštruovanej administratívnej budove, ktorá sa nachádza v blízkosti diaľnice a letiska. Kancelárie vysokého štandardu, aktuálne k dispozícii na prízemí kancelársky celok  so samostatným vchodom z ulice 120 m2 skladajúci sa z 3 kancelárií, archívu, šatne, kuchynky a WC. Možnosť využitia veľkej zasadačky 51 m2. Na poschodí sú voľné  dve menšie kancelárie o výmere 20m2 a 25m2 a dve väčšie 80 m2 a 40 m2. Kancelárie sú vybavené nábytkom (v cene nájmu). Priestory sú kompletne zrekonštruované, plastové okná, otvárateľné, koberce. Ďalšie vybavenie: klimatizácia, internet, štruktúrovaná kabeláž (vrátane optiky), stravovanie v areáli.

Parkovanie: vyhradené parkovacie miesta pred objektom, bezproblémové parkovanie v okolí.

Zabezpečenie: alarm, kamerový systém, vstup na ID-karty. Prístup do budovy 24/7.

Výhody: lokalita s dobrou dopravnou dostupnosťou, MHD. V blízkosti Tesco ZLATE PIESKY, Shopping Palace, LETISKO. Predajné miesto E-mýta.

Cena:Od 10 €/m2/mesiac +  energie a služby + Dph

Záujemca neplatí províziu. Viac informácii v našej RK. 


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...