Real estate
( nájdených 
456
 realít z celkom 456 )

Kancelársky celok 100 m2, Bratislava II-Ružinov, bezproblémové parkovanie

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 8,- €/m2/mesiac
ID: MS59 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Studená
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
100 m2
ID inzerátu:
MS59

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky celok 100 m2 so samostatným vchodom z ulice, nachádzajúci sa na prízemí novozrekonštruovanej administratívnej budovy v Bratislave II- Ružinov.V blízkosti diaľnica a letisko.Ďalej ponúkame kanceláriu vysokého štandardu s úžitkovou plochou 40m2, kancelária sa nachádza na 1.poschodí dvojpodlažnej budovy. Kancelárie sú vybavené nábytkom (v cene nájmu). Priestory sú kompletne zrekonštruované, plastové okná, otvárateľné, koberce. Ďalšie vybavenie: klimatizácia, internet, štruktúrovaná kabeláž (vrátane optiky), stravovanie v areáli. Parkovanie: vyhradené parkovacie miesta pred objektom, bezproblémové parkovanie v okolí. Zabezpečenie: alarm, kamerový systém, vstup na ID-karty. Prístup do budovy 24/7. Výhody: lokalita s dobrou dopravnou dostupnosťou, MHD. V blízkosti Tesco ZLATE PIESKY, Shopping Palace . Predajné miesto E-mýta. Cena: 8 €/m2/mesiac + 2 €/m2/mes energie a služby + DPH.    Záujemca neplatí províziu. Viac informácii v našej RK. Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...