Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Kancelársky celok v širšom centre, Ružinov, flexibilný priestor, 44m2, 64m2 až 108m2, parkovanie, skladové priestory

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 11,- €/m2/mesiac
ID: MS75 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Záhradnícka
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
5
Podlahová plocha:
106 m2
ID inzerátu:
MS75

Ponúkame Vám na prenájom samostatný kancelársky celok v Bratislave, Ružinov, Záhradnícka ulica. Výborná lokalita v širšom centre mesta s dobrou dostupnosťou autom aj MHD. Flexibilné kancelárske priestory o výmere 44 m2 alebo 64 m2, možnosť prepojiť priestor priečkami a vytvoriť väčší kancelársky celok s výmerou 108 m2. Nachádza sa na 2. poschodí. Objekt má celkovo 3 poschodia bez výťahu. Podlaha: plávajúca, koberce. Okná: plastové, otvárateľné. Možnosť prenájmu nábytku. Oddelené toalety a kuchynka na chodbe. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Ostatné vybavenie: prípojka na internet. Zabezpečenie: recepcia, informačná služba, prístup do budovy 24/7. Parkovanie v areáli za poplatok od 70€/miesto/mesiac + DPH.

Skladové priestory.

Cena: nájom od 10,50€/m2/mesiac + energie a služby 5,10€/m2/mesiac + DPH. Províziu RK neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...