Real estate
( nájdených 
509
 realít z celkom 509 )

Obchodné priestory 42 m2 a 64 m2 neďaleko centra Trnavy.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 600,- €/mesiac
ID: LS-KP-44 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Hornopotočná
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
42 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-44

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory  na  Hornopotočnej ulici v Trnave. Úžitková plocha priestorov 42m2 a 64 m2. Nachádzajú sa na prízemí budovy so vstupom priamo z ulice. Podlaha: dlažba. Okná: plastové.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Ostatné vybavenie: internet. V blízkosti centra mesta, výborná občianska vybavenosť. Zabezpečenie alarmom. Parkovanie v okolí. Cena priestoru 42 m2 - 600 €/mesiac s energiami, internetom a DPH + spotreba el. energie (vlastné meranie). Cena priestoru 64 m2 - 800€/mesiac s energiami, internetom a DPH + spotreba el. energie (vlastne meranie). 


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...