Real estate
( nájdených 
458
 realít z celkom 458 )

Kancelária pod Michalskou bránou

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 11,- €/m2/mesiac
ID: MV006 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Michalská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
23 m2
ID inzerátu:
MV006

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie v centre Bratislavy na Michalskej ulici. Jedná sa o výnimočné priestory, v ktorých sa snúbi dostupnosť pešej zóny s tichých prostredím vnútornej pasáže.  Budova je po kompletnej rekonštrukcii (2017). Úžitková plocha je 23m2. Na chodbe sa nachádza spoločné sociálne zariadenie a kuchynka.   Priestory sú klimatizované, zabezpečené kamerovým systémom, v budove je výťah. Cena je 11 €/m2/mesiac +  5,43€/m2/mesiac energie a služby+ DPH. Voľné ihneď. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...