1 2 3 4 5

Real estate
( nájdených 
649
 realít z celkom 649 )

Ponuka

ID: dzdomrajcany2 Predaj

Rodinný dom Rajčany - po rekonštrukcii - možnosť podnikania

Rodinný dom Rajčany - po rekonštrukcii - možnosť podnikania
Ponúkam na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Rajčany, tichá ulica. Nachádza sa na oplotenom, upravenom pozemku aj s hospodárskou budovou, ktorá sa momentálne využíva na podnikateľské účely. Dom je z pálenej tehly (1948 a 1968) a prešiel postupnou, kompletnou rekonštrukciou. V roku 2008 - nové rozvody vody, elektrina, omietky, plastové okná, kúpeľňa. V roku 2009 - zateplenie severnej strany, nová fasáda, radiátory, kotol, rozvody kúrenia, podlahy, interiérové dvere a zárubne, znížené stropy sádrokartónom, kuchynská linka. V roku 2016 - nová strešná betónová krytina a rekonštrukcia hosp. budovy, ktorá bola zateplená, nové kúrenie, odpad, voda. Dispozícia domu: vstupná chodba, samostatné priestranné WC s bidetom a miestom na práčku a sušičku, veľká kúpeľňa s rohovou vaňou, 2x umývadlo a dalšie WC, 2x veľká spálňa, špajza, priestranná obývačka s výstupom na terasu spojená s kuchyňou a menšia spálňa. Plocha: úžitková 130m2, zastavaná 217m2, pozemku 628m2, pivnice 4m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ihlanová strecha.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka, kanalizácia. Na pozemku sa nachádza studňa. Na pozemku sa nachádza čistička odpadových vôd.Výhody: luxusný, slnečný, tiché prostredie. Cena 117 000 €
117 000,- €

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...