1 2 3 4 5

Real estate
( nájdených 
632
 realít z celkom 632 )

Reality Piešťany

ID: LS-KO-01 Predaj

V Piešťanoch na predaj 660 m² pozemok so skladom bývalej výkupne...

V Piešťanoch na predaj 660 m² pozemok so skladom bývalej výkupne zberných surovín
Ponúkame na predaj pozemok o veľkosti 660 m² s nebytovou budovou so súpisným číslom. V rámci urbanizovaného územia a funkčného využitia je určený na výrobu, sklady, stavebníctvo a výrobné služby. Konštrukčný trojtrakt je zo železobetónových stĺpov a prevlakov, spevnenú plochu tvoria betónové pásy s pätkami, obvodové múry prítomnej budovy sú tehlové, stropy prefabrikované. Na pôvodne rovnej streche bola urobená sedlová strecha s plytkým sklonom. Krytina je z natavovaných asfaltových pásov, bočné štíty sú z drevených dosiek, klampiarske práce z pozinkovaného plechu. Steny skladu a miestnosti hygienického zázemia (WC, sprcha, umývadlo) sú obložené keramickým obkladom, podlahy na chodbe a v kancelárii majú povrch z PVC, sklad a hygienické zázemie z betónovej mazaniny. Zdvojené okná sú v oceľovom ráme a s oceľovými mrežami. Elektroinštalácia je svetelná a motorická istená poistkovými automatmi. Vykurovanie kancelárie je prostredníctvom prenosného elektrického konvektora, teplá voda sa pripravuje v elektrickom prietokovom ohrievači vody. Objekt je vybavený zabezpečovacím zariadením a kamerovým systémom. Stavba je napojená na rozvod vody, elektriny, splaškovú kanalizáciu a telefónnu prípojku.- Vodomerná šachta je betónová monolitická, s oceľovým štvorcovým poklopom, osadená v chodníku pri schodisku hlavného vstupu do budovy. Prípojka splaškovej kanalizácie vedená z budovy do mestskej kanalizácie je vyhotovená z plastového potrubia DN150. Dažďová kanalizácia odvádza dažďové povrchové vody zo spevnenej plochy dvora cez žľab s oceľovou mrežou osadený pozdĺž rampy budovy zo strany dvora. Cena nehnuteľnosti: 151 000 € + DPH. Cena nie je konečná, ak bude viac záujemcov, predaj bude realizovaný formou jej licitovania.
151 000,- €

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...