1

Real estate
( nájdených 
659
 realít z celkom 659 )

Reality Trnava

ID: LS-P-01 Predaj

Pozemok v reakreačnej oblasti V Suchej nad Parnou pri Trnave

Pozemok v reakreačnej oblasti V Suchej nad Parnou pri Trnave
Ponúkame na predaj slnečný pozemok cca 2300 m² s malým rekreačným domčekom vo vyššie položenej línii domovej/chatovej zástavby v rekreačnej oblasti vodnej priehrady v obci Sucha nad Parnou neďaleko Trnavy. Mierne stúpajúci slnečný pozemok veľký cca 160 m x 14 m slúžil ako niekoľkoradový vinohrad aj so sadom ovocných stromov na rozlohe 23 a. V súčasnej dobe je značne zanedbaný. Stavba obložená dreveným obkladom je murovaná, vybavená elektrickou prípojkou, na pozemku sa nachádza 19 m hlboká studňa ako zdroj vody, WC je externé. Vo vnútri sa nachádza predsieň /kuchynka/ a spálňa a, pivnička s vetracím oknom. V chodbe do pivničky je i malé odkladisko dreva. Základy stavby sú betónové s vodovorovnou izoláciou a obvodové murivo suterénu má hrúbku 25cm - podlažné poschodie je drevené s obojstranným obíjaním a s izolačnou výplňou. Strecha je plechová pozinkovaná na debnení Na pozemku sa nachádza aj drevená hospodárska budova - dielna ci dreváreň, v minulosti slúžila ako skladisko. Výhody: romantická polosamota, absolútna blízkosť susedov, dostupnosť vodnej nádrže (vhodná na rybárčenie, kúpanie, vozenie sa na kajaku, pozorovanie vodného vtáctva, prechádzky a pod.), dostupný suchovský háj, krásny výhľad na hrebene Malých Karpát a Smolenický zámok 5. Nevýhoda: prístup poľnou /nespevnenou/ cestou. Cena 29 500,- €
29 500,- €
ID: LS-SP-57 Prenájom

Nové obchodno - skladové priestory s bezprostrednou dostupnosťou...

Nové obchodno - skladové priestory s bezprostrednou dostupnosťou severného obchvatu a dialnice
Ponúkame na prenájom v Trnave, na Zavarskej obchodno administratívne a skladové priestory, v celkom novom objekte. Obchodno - administratívna časť v celku má 186 m2, jej súčasťou sú dve miestnosti 82 m2 a 55 m2 s celopresklenými výplňami orientovanými na komunikačnú zónu. Spoločnú využívajú prechodovú chodbu pánsku a dámsku toaletu, kuchynský kút, kotolňu a sklad. Prednosť má prenájom v celku. Ideálne je využiť prednú časť ako výstavný priestor a menšiu miestnosť na administratívne účely. Nie je však podmienkou. Nájomník má k prenajatým priestorom k dispozícii vlastný merač na spotrebu energie (elektrika, voda, plyn). Susedný skladový priestor s rozlohou 580 m2 možno rozdeliť na dve časti o veľkosti 256 m2 a 318 m2. Priestor sa dá využiť aj ako pracovná dielňa i garážové státie, je v ňom príprava na vyhrievanie vzduchotechnikou, kanalizácia aj prívod vody. S 80 m priestorom ho možno spojiť prechodovými dverami. Objekt sa nachádza v bezprostrednej blízkosti severného obchvatu Trnavy s priamym napojením  na diaľnicu smer Bratislava, Sereď - Nitra, Žilina a smer Senica, Česká Republika. Manipulačná plocha pred budovou je 1 800 m2, súčasťou sú 2 brány (vstupná, výstupná) s 15 m otvorom vhodným pre kamióny. Cena dohodou v závislosti od požiadaviek klienta a dĺžky nájomnej zmluvy.
5 000,- €/mesiac
1 2 > >>
%infoBubbleValue_categoryName%
%infoBubbleValue_subcategory%
%infoBubbleValue_object_title%
%infoBubbleValue_actionName%
%infoBubbleValue_price%

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...