1

Real estate
( nájdených 
664
 realít z celkom 664 )

Reality Trnava

ID: LS-RD-12 Predaj

Atraktívny bungalov s nádychom pohody

Atraktívny bungalov s nádychom pohody
Ponúkame v Trnave "Za traťou" na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu - bungalov so samostatne stojacou garážou. Nachádza sa v tichom prostredí mimo hlavnej cesty, na pozemku s výmerou 585 m2. Úžitková plocha domu je 120 m2 a predáva sa kompletne zariadený. Dispozičné členenie vnútorných priestorov: vstupná chodba, obývacia izba s kozubom zn. SPARTHERM s východom na krytú terasu, jedáleň, otvorená kuchyňa s komorou, tri spálne, kúpelňa s WC. Dom je zateplený, dvojsklené výplne otvorov sú eurookná, podlaha pri väčšine priestorov je plávajúca okrem kúpeľne a garáže, kde sa použila dlažba. Podkrovie domu a garáž možno využiť ako úložný priestor. Parkovanie MV je okrem garáže zabezpečené pri dome ďalšími dvomi parkovacími miestami. Dom je napojený na všetky IS, podlahové kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom zn. GEMINOX. Dom disponuje poplašným zabezpečovacím systémom, napojený je na optickú sieť SWAN. Súčasťou domu krásna záhrada s množstvom zelene zabezpečujúcou dostatok súkromia voči blízkemu okoliu, o sviežu zeleň sa stará automatický zavlažovací systém. V záhrade je bazén, slnečná terasa, ďalšia krytá terasa, pod ktorou sú zabudované nádrže na zber dažďovej vody a studňa. Príjemnú atmosféru vo večerných hodinách jej dodáva záhradné osvetlenie. Cena 301 500 € vrátane rezervačného poplatku.
301 500,- €
ID: LS-P-01 Predaj

Pozemok v reakreačnej oblasti V Suchej nad Parnou pri Trnave

Pozemok v reakreačnej oblasti V Suchej nad Parnou pri Trnave
Ponúkame na predaj slnečný pozemok cca 2300 m² s malým rekreačným domčekom vo vyššie položenej línii domovej/chatovej zástavby v rekreačnej oblasti vodnej priehrady v obci Sucha nad Parnou neďaleko Trnavy. Mierne stúpajúci slnečný pozemok veľký cca 160 m x 14 m slúžil ako niekoľkoradový vinohrad aj so sadom ovocných stromov na rozlohe 23 a. V súčasnej dobe je značne zanedbaný. Stavba obložená dreveným obkladom je murovaná, vybavená elektrickou prípojkou, na pozemku sa nachádza 19 m hlboká studňa ako zdroj vody, WC je externé. Vo vnútri sa nachádza predsieň /kuchynka/ a spálňa a, pivnička s vetracím oknom. V chodbe do pivničky je i malé odkladisko dreva. Základy stavby sú betónové s vodovorovnou izoláciou a obvodové murivo suterénu má hrúbku 25cm - podlažné poschodie je drevené s obojstranným obíjaním a s izolačnou výplňou. Strecha je plechová pozinkovaná na debnení Na pozemku sa nachádza aj drevená hospodárska budova - dielna ci dreváreň, v minulosti slúžila ako skladisko. Výhody: romantická polosamota, absolútna blízkosť susedov, dostupnosť vodnej nádrže (vhodná na rybárčenie, kúpanie, vozenie sa na kajaku, pozorovanie vodného vtáctva, prechádzky a pod.), dostupný suchovský háj, krásny výhľad na hrebene Malých Karpát a Smolenický zámok 5. Nevýhoda: prístup poľnou /nespevnenou/ cestou. Cena 29 500,- €
29 500,- €
1 2 > >>
%infoBubbleValue_categoryName%
%infoBubbleValue_subcategory%
%infoBubbleValue_object_title%
%infoBubbleValue_actionName%
%infoBubbleValue_price%

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...