Real estate
( nájdených 
467
 realít z celkom 467 )

Prenájom kancelárie 36 m2 na Wolkrovej ulici

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 10,- €/m2/mesiac
ID: DS05 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Wolkrova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
36 m2
ID inzerátu:
DS05

Ponúkame Vám na prenájom nezariadenú kanceláriu  v  Bratislave-Petržalke na  Wolkrovej ul. Kancelária sa nachádza na druhom poschodí trojpodlažnej budovy. WC a kuchynka sa nachádzajú v spoločných priestoroch.

Vybavenie: Otváravé okná, na podlahe koberce, možnosť pripojenia na internet. Budova je po čiastočnej rekonštrukcii, priestor je zabezpečený službou SBS. Možnosť využitia služieb recepcie. Parkovanie zdarma za budovou.

V blízkosti sa nachádza pošta, VÚB, Prima banka. Pred budovou zastávka MHD. Cena prenájmu 10 €/m2/mesiac + 1,58€/m2 energie, ceny sú bez DPH.  


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...