Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Lacné administratívne priestory od 18 m2, Bratislava Petržalka

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 15,- €/m2/mesiac
ID: DS-KP-109 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Kremnická
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
20 m2
ID inzerátu:
DS-KP-109

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory v Bratislave-Petržalke, na  Kremnickej ulici. Lokalita s dobrou dostupnosťou na diaľničný obchvat aj do centra mesta (autom aj MHD). Kancelárie sa nachádzajú na  1p. vo výmere od 20 do 42 m2. Klimatizácia je v priestoroch orientovaných na juh.   Ďalšie vybavenie: plastové okná, otvárateľné, umývadlá, toalety na chodbách na každom úseku, internet (Isper alebo vl.provider).  Prístup do budovy 24/7. Bezpečnosť: alarm, kamerový systém. Parkovanie: pred budovou za poplatok 15 €/m2/mesiac alebo v okolí.  Možnosť zriadenia sídla firmy (10,- €/mes.).  Cena: 15 Eur m2/mes (v cene nájomného sú zahrnuté aj služby: vykurovanie, upratovanie spoločných priestorov, vodné-stočné). V cene nie je spotreba el.energie, tú platí klient podľa skutočnej spotreby. Províziu neplatíte. 


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...