Real estate
( nájdených 
437
 realít z celkom 437 )

Na prenájom priestory v Partizánskom

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 2,- €/m2/mesiac
ID: TB690 Prenájom

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
Veľké Bielice
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
258 m2
ID inzerátu:
TB690

Ponúkame Vám na prenájom priestory v Partizánkom časť Veľké Bielice. Celková rozloha priestoru je 258 m2, vstup je cez nákladnú rampu, v priestoroch je dovedená elketrina. Rozmery vnútornej plochy sú cca 14,77 m x 17,46 m. Výška od podlahy po strop je cca 3,6 m a výška po preklady cca 3,15 m. Uvedená cena je bez DPH. Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. č. 0908224482. 


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...