Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

Na prenájom obchodné - kancelárske priestory v Partizánskom - Šípok

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 500,- €/mesiac
ID: TB2160 Prenájom

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
45 m2
ID inzerátu:
TB2160

Ponúkame Vám na prenájom obchodné poprípade kancelárske  priestory v Partizánskom na sídlisku Šípok. Priestory sú vhodné na kanceláriu alebo menšiu prevádzku rôzneho druhu. Rozloha priestoru je celkova 53 m2 (z toho je 45 m2 samostatný priestor a ostatné spoločný priestor a to chcodba a pánske a dámske WC). Kúrenie je zahrnuté v cene  nájmu, k nájmu sa platia zálohy za el. energiu 50,- EUR mesačne  a vodu 20,- EUR mesačne, záleží samozrejme od tipu prevádzky (priestor má samostatný elektromer aj vodomer). V priestore je alarm a wifi (optika) v cene nájmu. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: TB492 Prenájom

Na prenájom priemyselná budova v Bošanoch

Na prenájom priemyselná budova v Bošanoch

Ponúkame Vám na prenájom priestory rôznych veľkostí v priemyselnej budove - výrobno prevádzkovom objekte v Bošanoch. 


Lokalita:

Obec Bošany sa nachádza v Trenčianskom kraji, v okrese Partizánske, 6 km od Topoľčian a 8 km od Partizánskeho. Obec na štátnej ceste I/64. Rozloha obce je 1 446 ha. Obec patrí medzi najväčšie spádové obce v tejto oblasti. V obci býva cca 4 200 obyvateľov. V obci sú menšie firmy zaoberajúce sa výrobou obuvi, nábytku, obchodom, spracovaním kože. Bošany disponujú vlastnou centrálnou ČOV a bioplynovou stanicou. Najväčšia firma v Bošanoch je RIALTO (výroba obuvi, Taliansky kapitál). Nehnuteľnosť sa nachádza v areály bývalých Koželužní Bošany (najväčšia fabrika v regióne pred rokom 1989, od roku 2003 v konkurze, rozpredaná, časť už momentálne opäť obsadená firmami).

Stavba:


Jedná sa o stavbu danú do užívania v roku 1990 podnikom Koželužne Group, a.s. Bošany. Jednalo sa vtedy o jednu z najvýznamnejších investícií podniku, avšak rozpadmi východných trhov podniku sa v tejto stavbe reálna výroba vlastne naplno nikdy nerozbehla.

V objekte sú dva priemyselné výťahy (do 5000 kg).


Aktuálne má teda stavba nepravidelné pôdorysné rozmery 162 x 51 m v troch rôzne veľkých podlažiach o rozlohe prízemia 8200 m 2, nadzemného podlažia 7400 m 2 a suterénu s rozlohou 6300 m 2, celková úžitková plocha haly tak presahuje 21.000 m 2.

Prístup je zabezpečený z verejnej komunikácie, vnútroareálové komunikácie sú v spoluvlastníctve vlastníkov stavieb. 


Cena prenájmu podľa  veľkosti prenajatých priestorov sa pohybuje od 1 ,- do 2,- EUR za m2.


Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908 22 44 82 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk

1,00,- €/m2/mesiac
1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...