Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

Na prenájom obchodné a administratívne priestory v Partizánskom

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 5,- €/m2/mesiac
ID: TB2159 Prenájom

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
Rudolfa Jašíka
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
10
Podlahová plocha:
464 m2
ID inzerátu:
TB2159

Ponúkame Vám na prenájom obchodné a administratívne priestory v Partizánskom neďaleko centra mesta. Jedná sa o 10 priestorov s rôznymi rozmermi od 12,20 m2 až po 163 m2. Priestory sa nachádzajú v kompletne nanovo zrekonštruovanej modernej budove na ulici Rudolfa Jašíka v bezprostrednej blízkosti centra mesta. V budove sa nachádza aj kaviareň s vinárňou a k dispozícii sú spoločné kuchynky a sociálne zariadenia na každom podlaží. Ceny priestorov sa pohybujú od 4,50 € po 8,50 €/m2 bez DPH v závislosti od veľkosti daných priestorov. K nájomnému sa taktiež platí mesačne záloha za prevádzkové náklady vo výške 3,80 €/m2 bez DPH. Kaucia ku každému priestoru je 3x (mesačný nájom + prev. nákl. + DPH). Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk 


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: TB492 Prenájom

Na prenájom priemyselná budova v Bošanoch

Na prenájom priemyselná budova v Bošanoch

Ponúkame Vám na prenájom priestory rôznych veľkostí v priemyselnej budove - výrobno prevádzkovom objekte v Bošanoch. 


Lokalita:

Obec Bošany sa nachádza v Trenčianskom kraji, v okrese Partizánske, 6 km od Topoľčian a 8 km od Partizánskeho. Obec na štátnej ceste I/64. Rozloha obce je 1 446 ha. Obec patrí medzi najväčšie spádové obce v tejto oblasti. V obci býva cca 4 200 obyvateľov. V obci sú menšie firmy zaoberajúce sa výrobou obuvi, nábytku, obchodom, spracovaním kože. Bošany disponujú vlastnou centrálnou ČOV a bioplynovou stanicou. Najväčšia firma v Bošanoch je RIALTO (výroba obuvi, Taliansky kapitál). Nehnuteľnosť sa nachádza v areály bývalých Koželužní Bošany (najväčšia fabrika v regióne pred rokom 1989, od roku 2003 v konkurze, rozpredaná, časť už momentálne opäť obsadená firmami).

Stavba:


Jedná sa o stavbu danú do užívania v roku 1990 podnikom Koželužne Group, a.s. Bošany. Jednalo sa vtedy o jednu z najvýznamnejších investícií podniku, avšak rozpadmi východných trhov podniku sa v tejto stavbe reálna výroba vlastne naplno nikdy nerozbehla.

V objekte sú dva priemyselné výťahy (do 5000 kg).


Aktuálne má teda stavba nepravidelné pôdorysné rozmery 162 x 51 m v troch rôzne veľkých podlažiach o rozlohe prízemia 8200 m 2, nadzemného podlažia 7400 m 2 a suterénu s rozlohou 6300 m 2, celková úžitková plocha haly tak presahuje 21.000 m 2.

Prístup je zabezpečený z verejnej komunikácie, vnútroareálové komunikácie sú v spoluvlastníctve vlastníkov stavieb. 


Cena prenájmu podľa  veľkosti prenajatých priestorov sa pohybuje od 1 ,- do 2,- EUR za m2.


Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908 22 44 82 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk

1,00,- €/m2/mesiac
1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...