Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

Prenájom skladových priestorov 400 m2 na Coburgovej ulici v Trnave

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 4,- €/m2/mesiac
ID: DS-SPTT-82 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
400 m2
ID inzerátu:
DS-SPTT-82

Ponúkame na prenájom čiastočne zrekonštruované skladové priestory v priemyselnej zóne Trnavy ( bývalá TAZ). Priestory sa nachádzaju na 1.p. dostupné schodiskom, alebo výťahom. Vykládka/ nakládka tovaru VZV.  Možnosť úpravy priestorov podľa požiadaviek klienta.Cena: 4 €/m2/mesiac + energie + DPH. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...