Real estate
( nájdených 
450
 realít z celkom 450 )

Na prenájom 380 m² sklad v priemyselnej zóne Trnavy

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 950,- €/mesiac
ID: LS-SP-4 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
380 m2
ID inzerátu:
LS-SP-4

Ponúkame na prenájom čiastočne zrekonštruovaný skladový priestor v priemyselnej zóne Trnavy s rýchlym napojením na diaľnicu. K dispozícii je okamžite, prístup do neho je možný rolovacou bránou cca 4 m a dverami, osvetlenie a ďalšie úpravy sú na náklady budúceho užívateľa. Cena: 950 €/mesiac mesiac (2,50 €/m²) + DPH + energie


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...