Real estate
( nájdených 
460
 realít z celkom 460 )

Prenájom skladových a prevádzkových priestorov 300 m2 v Trnave

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 4,- €/m2/mesiac
ID: DS-SPTT-12 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Chovateľská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
300 m2
ID inzerátu:
DS-SPTT-12

Ponúkame Vám na prenájom skladové a prevádzkové priestory 300 m2, nachádzajúce sa na prízemí polyfukčnej budovy na Chovateľskej ulici. Priestor je napojený na vodu, možno ho vykurovať. Dostupný je cez nákladnú rampu. Vnútorná výška priestoru 3 m. V suteréne tejto budovy sa nachádza ďalší skladový priestor o výmere 500 m2. Tento priestor je dostupný nákladným výťahom o nosnosti 1600 kg.  Cena priestoru na prízemí  4 €/m2/mesiac bez DPH + energie. Cena priestoru v suteréne 2€/m2/mes. bez DPH + energie.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...