Real estate
( nájdených 
456
 realít z celkom 456 )

Prenájom skladových priestorov 1000 m2 na Coburgovej ulici v Trnave

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 4,- €/m2/mesiac
ID: DS-SPTT-111 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Coburgova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
1000 m2
ID inzerátu:
DS-SPTT-111

Ponúkame Vám na prenájom skladové a prevádzkové priestory o celkovej výmere 1000 m2. Z toho 200 m2 tvoria kancelárie so sociálnym zázemím(šatňa, kuchynka, sprcha, WC). Vstup do skladových priestorov je zabezpečený cez 2 protiľahlé brány o výške 2,7 m. Výška skladového priestoru 5 m po kovové výstuže. Možnosť parkovania pred halou. Možnosť prenájmu samostatnej haly 800 m2 a samostatného kancelárskeho priestoru 200 m2. Cena prenájmu haly 4€/m2/mes. + energie +DPH. Cena prenájmu kancelárií 4,50€/m2/mes. + energie + DPH. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...