Real estate
( nájdených 
460
 realít z celkom 460 )

Prenájom skladovacích priestorov v Trnave na Chovateľskej ulici

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 4,- €/m2/mesiac
ID: DS - SPTT - 2100 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Chovateľská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
2100 m2
ID inzerátu:
DS - SPTT - 2100

Ponúkame Vám na prenájom skladovacie a prevádzkové priestory o celkovej výmere 2100 m2. Objekt je po čiastočnej rekonštrukcii.Hala má celkovo 8 vstupných brán. Rozmery  brán: š 3,30 m, v 3,10 m. Výška skladu v strede 6,10 m. Šírka haly 18 m. Hala je napojená na elektrinu, možnosť dobudovania vodovodnej a kanalizačnej prípojky. Cena 4 €/m2/mesiac + energie(podľa skutočnej spotreby). Možnosť prenájmu po častiach. 


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...