Real estate
( nájdených 
465
 realít z celkom 465 )

Prenájom 350 m² obchodno-skladových priestorov na Priemyselnej ulici v Trnave

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1,- €/m2/mesiac
ID: DS-SP-6 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
350 m2
ID inzerátu:
DS-SP-6

Ponúkame na prenájom 2 obchodno-skladové haly s úžitkovou plochou 350 m² . Voľné priestory sa nachádzajú vedľa seba s rýchlym napojením na diaľnicu Bratislava – Žilina a zrýchlenú cestu smer Nitra. Obidve haly majú šírku  8,1 m a výškou 5,7 m sú  postavené zo sendvičových panelov, májú betónovú podlahu, IS prípojky na vodu elektriku, kanalizáciu, teplovzdušné vyhrievanie, alarm. Prístup do areálu je cez vrátnicu, Vstup do haly je cez  priemyselnú bránu s rozmermi š 4,0 m, v 4,6 m, vedľa priemyselnej brány je aj osobný vstup dverami.  Cena: Dohodou.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...