Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

Polyfunkčná budova s bytmi Továrniky

Komerčné objekty
cena: dohodou
ID: LGBUDM Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Tovarníky
Ulica:
Odbojárov
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
1000 m2
ID inzerátu:
LGBUDM

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt  budovu v obci Tovarníky na ulici  Odbojárov.  Budova je po rekonštrukcii , má 3 podlažia , 9 buniek - 3-2 izbové pre ubytovanie 25 ľudí , 2 garáže , cca 20 parkovacích miest . Kúrenie je ústredné plynové . Plocha: úžitková 1000m2, zastavaná 360m2, pozemku 1276m2.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Cena 0 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...