Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

Prenájom skladovacích priestorov 1220 m2 v priemyselnej zóne Trnavy.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1,- €/mesiac
ID: DS-OSPTT-1 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Priemyselná
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
1220 m2
ID inzerátu:
DS-OSPTT-1

Ponúkame Vám na prenájom  priestory vhodné na skladovanie, obchod, alebo výrobu o celkovej výmere 1220 m2 nachádzajúce sa na 1.p. Priestory sú dostupné priestranným schodiskom, alebo cez nákladnú rampu a nákladný výťah. Priestory sú vykurované. Možnosť parkovania pred budovou. Cena dohodou.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...