Real estate
( nájdených 
456
 realít z celkom 456 )

Na predaj garáž využívaná ako kancelária v Partizánskom

Malé objekty, garáže
cena: 21.900,- €
ID: TB2011 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Kategória:
Malé objekty, garáže

Energ. certifikát:
neuvedené
ID inzerátu:
TB2011

Ponúkame Vám na predaj garáž využívanú ako kancelária, poprípade sklad alebo iné v Partizánskom na sídlisku Šípok. Garáž prešl rekonštrukciou, je v nej elektrina. Je do nej napojené aj kúrenie a voda (umývadlo), dá sa využívať po dohode s majiteľom. Bližšie infomácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...