Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Polyfunkčná budova Topoľčany / Na PREDAJ

Komerčné objekty
cena: 700.000,- €
ID: LGRDpilska Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Pílská
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
1400 m2
ID inzerátu:
LGRDpilska

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt  v meste Topoľčany na ulici  Pílská. Jedná sa o polyfunkčnú budovu , ktorá ponúka rôzne využitie . Prešla rekonštruciou cca pred 5 timi rokmi .Bola robená strecha , fasáda , výmena okien , bežná údržba kúrenia - ústredné plynové  .  Budova je vhodná na predajňu , firmu , prípadne školiace centrum alebo kliniku . Na prízemí je otvorený priestor so skladom a zázemím , sociálne zariadenie , kancelária . Na poschodí sú kancelárie , kuchynka , sociálne zázemie , terasa.  Budova je postavená na pozemku o rozloje 2151 m2 . Zastavaná plocha je  738m2. Celý objekt je ohradený , vstup elektricky otváracou bránou  , zboku budovy i nakladacia rampa : Vstup do budovy je z 3 strán , je možné oddeliť vstup na poschodie ako samostatné . Bezpoblémové vlastné parkovanie v areály . Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Ostatné vybavenie: internet. Zabezpečenie alarmom, strážnou službou. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Cena 700 000 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...