Real estate
( nájdených 
456
 realít z celkom 456 )

Odstúpenie Predajne s detským tovarom

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 69.000,- €
ID: LGpdeti Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Kapitána Jaroša
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
278 m2
ID inzerátu:
LGpdeti

Ponúkame na odstúpenie predajňu Babysvet s 12 ročnou tradíciou sa nachádza na frekventovanej ulici kpt. Jaroša 4 v Topoľčanoch. Je to miesto, ktoré je súčasťou centra mesta s parkovaním priamo pred predajňou. Na tomto mieste je predajňa 11 rokov a klienti sú na ňu zvyknutí . Priestory sú majetkom MSÚ v Topoľčanoch. Jedná sa o odstúpenie predajne spolu so skladovými záasobami . Rozloha predajne predajná plocha 226m2- Skladové priestory 40,50m2- Ostatné priestory 11,50m2 . Značka s dlhoročnou tradíciou a dobrými recenziami od zákazníkov . V cene je  vybavenie predajne- Aktuálne skladové zásoby s novým tovarom . Predajňa Babysvet s 12 ročnou tradíciou sa nachádza na frekventovanej ulici kpt. Jaroša 4 v Topoľčanoch. Je to miesto, ktoré je súčasťou centra mesta s parkovaním priamo pred predajňou. Na tomto mieste je predajňa 11 rokov.Ponúkame Vám na predaj komerčné a prevádzkové priestory Topoľčany, Kapitána Jaroša. Plocha: úžitková 278m2. Podlaha: dlažba. Okná: plastové.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Cena 69 000 € / plus Dph


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...