Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

Pozemok na výstavbu domu - Hrušovany

Pozemky
cena: 36.600,- €
ID: dzPozemokHrus1 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Hrušovany
Ulica:
Tichá
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
692 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
dzPozemokHrus1

Ponúkam na predaj pozemok - pre výstavbu rodinného domu vo obci Hrušovany, okr. Topoľčany, tichá ulica. Plocha: pozemku 692m2. Lichobežníkový tvar. Šírka pozemku cca 20-9m, dlžka cca 47-49m.Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Inžinierské siete pred pozemkom. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie. Cena 36 600 €


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...