Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

Predaj pozemok Jacovce

Pozemky
cena: 34.900,- €
ID: dzPozemokJacovce Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Jacovce
Ulica:
tichá
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
406 m2
Vodovod:
pri pozemku
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
dzPozemokJacovce

Ponúkam na predaj pozemok - pre rodinný dom, v obci Jacovce, okr. Topoľčany, tichá ulica. Plocha: pozemku 406m2. Rozmer cca 18x23m. Všetky IS v dosahu. Extravilán. Mierne svahovitý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod.Výhody: slnečný, pekný výhľad. Cena 34 900 €


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...