Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Garaž s elektrinou Topoľčany

Malé objekty, garáže
cena: 21.500,- €
ID: LGgaražpo Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
P. O. Hviezdoslava
Kategória:
Malé objekty, garáže

Energ. certifikát:
neuvedené
ID inzerátu:
LGgaražpo

Ponúkame Vám na predaj murovanú  garáž v meste  Topoľčany na ulici  P. O. Hviezdoslava na sídlisku východ .Jedná sa o betónovú garáž s elektrinou .  Plocha: pozemku 18m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: panelová. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka. Cena 21 500 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...