1

Real estate
( nájdených 
649
 realít z celkom 649 )

Ponuka

Ponúkam na predaj 2 izbový malometrážny (44m2) byt v meste Topoľčany, sídlisko Juh. Byt sa nachádza na 1. poschodí bytového domu - dom je zateplený, rekonštrukcia spoločných priestorov, nový výťah, nové balkóny.... Byt je taktiež po rekonštrukcii: bezpečnostné vstupné dvere, stierky, plávajúca podlaha, plastové okná, plastové balkónové dvere, nový balkón, nová linka so zabudovanými spotrebičmi, murovaná kúpeľňa s WC. Dispozícia: vstupná chodba, menšia spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, veľká obývačka s balkónom a kuchynský kút. Plocha: úžitková 44m2, podlahová 44m2, murovaná pivnica 4m2. Nachádza sa na 1. poschodí s výťahom. Podlaha: plávajúca. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami.Výhody: slnečný, tiché prostredie, obchody. Cena 52 000 €
52 000,- €
ID: LG3itribecska Predaj

3 izbový byt Topoľčany s balkónom

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený 3 izbový byt s balkónom v meste Topoľčany na ul.  Tríbečská.  Jedná sa o byt po kompletnej rekonštrukcii o rozlohe  64m2, pivnice 2m2. Nachádza sa na 3. poschodí z 4.  Byt je s novou elektrinou , nové stierky , nové plávajúce podlahy . Okná sú  plastové. Kúpeľňa je taktiež po rekonštrukcii , nová sanita , nové obklady , sprchový kút . Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu. Cena 68 800 €
68 800,- €
Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený veľkometrážny 2 izbový byt s balkónom v meste Topoľčany na ul. J. Matušku.Jedná sa o byt po rekonštrukcii o rozlohe 67m2. Nachádza sa na 6. poschodí z 7 s výťahom. Predáva sa i čiastočne zariadný . V byte sú vymenené okná za plastové , v kúpeľni je nová elektrina , rozvody vody , plynu , nové stúpačky v bytovom dome .Podlahy v byte sú plávajúca. Steny majú stierky. Okná sú plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa so zástenou na sprchovanie , je možné obnoviť prechod do kuchyne . Oddelené WC s novým obkladom. Na chodbe je murovaný šatník . Balkón je z obývačky. V bytovom dome je i nový výťah . Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: klimatizácia.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zateplený bytový dom. Cena 66 500 €
66 500,- €
Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2 izbový byt Topoľčany, Škultétyho. Plocha: úžitková 92m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 2 s výťahom. Podlaha: dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, chladnička.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: káblová televízia, internet. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami.Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zateplený bytový dom. Cena 700 €/mesiac.
700,- €/mesiac
Ponúkame Vám na predaj pôvodne 4-izbový byt prerobený na 3-izbový, Stupava, Jilemnického ul.. Plocha: úžitková 81m2, podlahová 77m2 + pivnica, loggia. Nachádza sa na 7. podlaží z 7 s výťahom, strecha po rekonštrukcii. Podlaha: plávajúca v obývačke, dlažba v kuchyni a kúpeľni, dlážkovina chodbe, spálne s kobercami. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa, toaleta. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka so spotrebičmi. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: centrálne. Možnost predaja s garážou hneď vedľa domu + 7.000 €. Jeden vlastník, LV bez tiarch, byt voľný okamžite.  Cena 105 000 € + provízia RK 2.000 €.
105 000,- €
ID: dz3ihviezdosl Predaj

3 izbový byt - sídlisko Východ

Ponúkam na predaj 3 izbový byt (76m2) v meste Topoľčany, P. O. Hviezdoslava. BYT VOĽNÝ  od 03/2018. Byt je po rekonštrukcii - plastové okná, dlažba, plávajúce podlahy, omietky, murované jadro....  Dispozícia: vstupná chodba zabezpečená bezpečnostnými dverami, kumbál, obývačka prechodná do kuchyne, spálňa s rolldorom,  detská izba, samostatné WC a kúpeľňa s vaňou aj sprchovým kútom, odvetraná oknom do kuchyni. Zasklený balkón z kuchyne. Plocha: úžitková 76m2, pivnice 3m2. Nachádza sa na 5. poschodí s výťahom. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: vstavané skrine. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami.Výhody: obchody, škola, škôlka, lekár, nákupné centrá. Cena 71 500 €
71 500,- €
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Petržalka, Očovská. Plocha: úžitková 70m2. Nachádza sa na 3. poschodí z 3. Podlaha: parkety, dlažba. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne.Výhody: slnečný, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu. Cena 130 000 € + provízia RK 2.500 €.
130 000,- €
ID: LG3Ijuhhhh Predaj

3 izbový byt s balkónom Topoľčany

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny  3 izbový byt s balkónom v meste  Topoľčany na ul.  Streďanská na sídlisku JUH . Jedná sa o byt v pôvodnom stave okrem okien , tie sú vymenené za plastové . Má rozlohu  82m2, pivnice 1m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 7 s výťahom.  Podlahy v byte sú pvc. Steny majú  omietky. Okná sú  plastové.  Jadro je umakart - pôvodné . Jeho dispozícia ponúka i rozdelenie izieb na 4 izbový byt . Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: centrálne.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica. Cena 67 500 €
67 500,- €
Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s možnosťou rekonštrukcie na 3i, Bratislava-Ružinov, Rumančeková ul.. Plocha: úžitková 68m2= 65m2 + balkón (po rekonštrukcii) + pivnica. Nachádza sa na 2. poschodí z 5 s výťahom. Byt je v slušnom pôvodnom stave s plastovými oknami, prenajíma sa, možnosť kúpy aj s podnájomníkmi. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: centrálne. Výhody: výborná poloha, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom zrekonštruované spoločné priestory, vstup, schránky. Orientácia na SZ. Bez tiarch, vysporiadaný pozemok. Cena 140 000 € + provízia Rk 2.000 €. 
140 000,- €
ID: MV026 Prenájom

Bývanie v srdci Bratislavy

Ponúkame Vám na prenájom nový, kompletne zrekonštruovaný a zariadený byt v Starom Meste na Michalskej ulici. Rozloha bytu je 34m2 a nachádza sa v podkroví krásnej historickej budovy. Podlaha je plávajúca,okná sú drevené. Byt sa prenajíma plne zariadený: kuchynskí linka so sporákom, chladničkou i pračkou. V kúpeľni sa nachádza murovaný sprchový kút. Ďalšie vybavenie: klimatizácia, bezpečnostné dvere, alarm, výťah. Byt bude vybavený aj nábytkom, ako vidíte na fotkách ešte stále sa pracuje. Najväčšou výhodou tohto bytu je jeho lokalita, ktorá je naozaj exkluzívna. Cena 670 €/mesiac+ DPH. V cene sú zarátané energie. Províziu neplatíte. Voľné ihneď!
670,- €/mesiac
ID: MV025 Prenájom

Bývajte na luxusnej adrese!

Ponúkame Vám na prenájom nový, kompletne zrekonštruovaný a zariadený byt v Starom Meste na Michalskej ulici. Rozloha bytu je 44m2 a nachádza sa v podkroví krásnej historickej budovy. Podlaha je plávajúca,okná sú drevené. Byt sa prenajíma plne zariadený: kuchynskí linka so sporákom, chladničkou i pračkou. V kúpeľni sa nachádza murovaný sprchový kút. Ďalšie vybavenie: klimatizácia, bezpečnostné dvere, alarm, výťah. Byt bude vybavený aj nábytkom, ako vidíte na fotkách ešte stále sa pracuje. Najväčšou výhodou tohto bytu je jeho lokalita, ktorá je naozaj exkluzívna. Cena 670 €/mesiac+ DPH. V cene sú zarátané energie. Províziu neplatíte. Voľné ihneď!
670,- €/mesiac
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt Bratislava-Ružinov, Drieňová ul., Štrkovec. Plocha: úžitková 74m2 - 67m2 + balkón 2,56m2 + loggia 3,33m2 + komora vedľa bytu, samostatné izby. Nachádza sa na 10. poschodí z 11 s výťahom. Podlaha: pôvodné parkety, pvc. Okná: plastové. Vybavenie kuchyne: pôvodná kuchynská linka. Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: vstavaná skriňa na chodbe. Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Bez tiarch, voľný ihneď. Cena 158 000 € + provízia RK vo výške 2.400 Eur.
158 000,- €
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 > >>
%infoBubbleValue_categoryName%
%infoBubbleValue_subcategory%
%infoBubbleValue_object_title%
%infoBubbleValue_actionName%
%infoBubbleValue_price%

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...