Real estate
( nájdených 
453
 realít z celkom 453 )

Prenájom kancelárií a ubytovania na Sladovníckej v Trnave

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 180,- €/mesiac
ID: DS-KP-99 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Sladovnícka
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
0 m2
ID inzerátu:
DS-KP-99

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v suteréne budovy na Sladovníckej ulici v Trnave. Kancelárie 25 m2 za cenu 180€/mes. a 35 m2 za cenu 250€/mes. obidve vrátane energií a DPH. Ďalej ponúkame v suteréne priestory na ubytovanie pre 6 os. 100 m2 za cenu 600€/mes. vrátane energií. Ubytovanie na poschodí 100 m2 pre 6 os. za 140€/mes./os. vrátane energií.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...