Real estate
( nájdených 
429
 realít z celkom 429 )

Prenájom kancelárií 76 m2 na Sladovníckej a 34 m2 na Hospodárskej v Trnave.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 7,- €/m2/mesiac
ID: DS-KP-99 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Sladovnícka
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
76 m2
ID inzerátu:
DS-KP-99

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o výmere 76 m2 na 1.p. administratívnej budovy Sladovníckej ulici v Trnave. Možnosť rozdelenia priestoru na 2 kancelárie o výmere 36 a 40 m2. Ďalej ponúkame dvojkanceláriu o výmere 34 m2 nachádzajúcu sa na 2.p. administratívnej budovy na Hospodárskej ulici.WC a kuchynka v spoločných priestoroch. Cena za prenájom 6,90€/m2/mes. + služby a energie + DPH.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...