Real estate
( nájdených 
456
 realít z celkom 456 )

Prenájom nebytového priestoru 60 m2 na Hospodárskej ulici v Trnave.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 8,- €/m2/mesiac
ID: DS-KP-99 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Hospodárska
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
60 m2
ID inzerátu:
DS-KP-99

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o výmere 60 m2 na 2.p. administratívnej budovy Hospodárskej ulici v Trnave. V priestore sú 2 kancelárie, kuchynka, WC a sprcha. Priestory sú klimatizované. Možno ich využiť aj na služby ( masážny salón, kaderníctvo, pedikúra, tetovacie štúdio atď). Cena za prenájom 7,80 €/m2/mesiac. + služby a energie + DPH.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...