Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Prenájom skladového priestoru 720 m2 v Bratislave - Čunove

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1,- €/mesiac
ID: DS-SPCU-11 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Čunovo
Ulica:
Schengenská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
720 m2
ID inzerátu:
DS-SPCU-11

Ponúkame Vám na prenájom nezateplený a nevykurovaný skladový priestor v Bratislave časti Čunovo. Vnútorná výška po väzníky je 5 m. V priestore je elektrina 400 V aj vodovodná prípojka. V priestore sa nachádza WC. Možnosť parkovania pri hale. Skladový priestor sa nachádza v uzavretom, oplotenom areály. Vonkajšie priestory sú monitorované kamerovým systémom. Cena: Dohodou. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...