Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Obchodný priestor 153m2, novostavba Osuského, Petržalka

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 18,- €/m2/mesiac
ID: LC44674407371E+19N Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Osuského
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
153 m2
ID inzerátu:
LC44674407371E+19N

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v lokalite Bratislava-Petržalka, Osuského ul., polyfunkčný objekt s viacerými predajňami a prevádzkami.Obchodný priestor s 2 vstupmi z ulice, výklady. Priamo pri zastávke MHD. Plocha: úžitková 153m2 pozostáva z viacerých miestností a zázemia (toalety M/Ž/invalid, kúpeľňa, šatňa). Dlažba, hliníkové okná, centrálne kúrenie, zabezpečenie alarmom. Veľké parkovisko vedľa budovy. Cena 18 €/m2/mesiac + energie + DPH. Rôzne možnosti využitia. Pre bližšie info kontaktujte makléra.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...