1 2 3 4 5 6

Real estate
( nájdených 
694
 realít z celkom 694 )

Reality Myjava

ID: DSP11 Predaj

Znížená cena!!! Predaj novozrekonštruovanej chalupy na Polianke

Znížená cena!!! Predaj novozrekonštruovanej chalupy na Polianke
Ponúkame Vám na predaj vkusne zrekonštruovanú chalupu v krásnom prostredí myjavských kopaníc. Rekonštrukcia chalupy bola realizovaná v r. 2018.Celková úžitková plocha objektu je  cca 100m2 , pozemok má výmeru  473 m2 .Objekt sa skladá z dvoch samostatných izieb, kúpeľne s WC a  kuchyne, ktorá je spojená s obývacou izbou.Tieto dva priestory oddeľuje stavaná piecka, ktorá  ich súčasne vykuruje. V jednej z dvoch izieb je zachovaný klasický drevený strop v pôvodnom stave. V tejto izbe sa nachádza aj štýlová liatinová piecka na tuhé palivo.Pri rekonštrukcii, ktorá prebehla v tomto roku bola vymenená strešná krytina, spevnený drevený strop, zrekonštruované podhľady, namontované nové dažďové zvody, vymenené vchodové aj interiérové dvere. Okná sú pôvodné ošetrené náterom. V interiéry sú položené nové plávajúce podlahy. V chalupe sú nové omietky, elektroinštalácia a vodoinštalácia. Chalupa je napojená na obecný vodovod, odpadová voda je zvedená do septiku. Ohrev teplej úžitkovej vody je zabezpečený elektrickým bojlerom. Chalupa je čiastočne zariadená štýlovým nábytkom, ktorý si môže prípadný záujemca po dohode odkúpiť. Chalupa je vhodná na rekreačné účely ale aj trvalé bývanie. Výhody: Možnosť pešej turistiky, cyklo-turistiky, neďaleko sa nachádza Bradlo, agropenzión Adam s wellness službami, krytým bazénom a tenisovým ihriskom. Celková cena 79 500 €. Pri vážnom záujme možnosť úpravy ceny, dohoda istá.    
79 500,- €

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...