1 2 3

Real estate
( nájdených 
392
 realít z celkom 392 )

Byty

Domy

ID: dzRDkuz Predaj

Rodinný dom - chalupa - Kuzmice

Rodinný dom - chalupa - Kuzmice
Ponúkame na predaj rodinný dom - chalupu, v obci Kuzmice, okres Topoľčany. Trojizbový dom z roku cca 1945, je postavený z pálenej a nepálenej tehly, nachádza sa na rovinatom, oplotenom pozemku, s prístupom z dvoch strán. Dom prechádzal postupnou rekonštrukciou: 2020 - kuchyňa, 2015 - čiastočne podlahy, omietky, plastové okná, 2010 - strecha - zosilnenie trámov, parozábrana, OSB dosky, krytina - šindel, nová elektrina, plyn, voda, 2011 - nové kúrenie - kondenzačný kotol, radiátory. Plocha: úžitková 100m2, pozemku 982m2. Podlaha: dlažba, dlážkovica. Nová, samostatne stojaca garáž, brána na diaľkové ovládanie. Dispozícia: vstupná chodba, špajza, kuchyňa prechodná do detskej izby, obývačky, spálne do kúpeľne spojenej s WC. Možnosť dobudovať samostatné vstupy do izieb a kúpeľne. Zo dvora vstup do dielne a drevárne. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné), plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet. Sedlová strecha.Strešná krytina: asfaltový šindel. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa. Na pozemku sa nachádza žumpa. Výhody: slnečný. Cena 125 000 €
125 000,- €

Pozemky

Komerčné priestory

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...